Vjeronaučna olimpijada 2015. – pobjedničke ekipe

Na ovogodišnjoj olimpijadi u četiri kaštelanske škole nastupilo 71 ekipa od VI. do VIII. razreda i 67 ekipa od III. do V. razreda. Ukupno 138 ekipa.

OSNOVNA ŠKOLA BIJAĆI- VI.,VII. I VIII. RAZREDI
Sveukupni pobjednici:

8.b razred- ekipa “MARIJA” s 97 bodova
(Nikolina Vidović, Katarina Barić, Josipa Poparić i Bruna Čavka)

7.b razred- ekipa “MOJSIJE” s 75 bodova
(Ana Guja, Anđela Milić-Bučević, Matea Smoljić i Marija Lisičić)

6.b razred – ekipa “PAPA PAVAO VI.” s 81 bodom
(Vinka Pera, Lovre Klarić, Domina Poparić i Ante Ivaković)

 

OSNOVNA ŠKOLA BIJAĆI – MALA OLIMPIJADA
Pobjednici po razredima koji odlaze u Split u subotu, 24.1.

5. b razred- ekipa “ALOJZIJE STEPINAC” S 84 BODA
(Marta Vuina, Viktoria Vujeva, Mia Alerić i Ela Alerić)

4. a razred- ekipa “SVETI ONOFRIO” S 71 BODOM
(Mislav Goić, Filip Vukić, Kristijan Perković i Toni Gizdić)

3. razredi – pobjednik će se odlučiti sutra nakon dogovora voditelja jer dvije ekipe imaju isti broj bodova. To su ekipe:
“MOLITVA KRUNICE” i “VOLIM HRVATSKU”


 OSNOVNA ŠKOLA OSTROG- VI.,VII. i VIII. RAZREDI
Sveukupni pobjednici su:

7.b razred- ekipa “BISKUPSKA SINODA” s 104 boda
(Ivan Gelo, Branimira Jelčić, Petar Novak i Matea Udovičić)

6.a razred- ekipa “GOSPA OD DRAČIN” s 96 bodova
(Karmen Jurić, Jelena Lončar, Tina Puškarić i Lara Buljac)

8.a razred- ekipa “KAŠTELANSKI DEKANAT” s 82 boda
(Iva Žeko, Jelena Grbeša, Anja Matić, Matea Čaplja)

OSNOVNA ŠKOLA OSTROG
Sveukupni pobjednici koji predstavljaju školu na izletu u Split, u subotu 24.1. su:

5. d razred- ekipa “CRKVA” s 94 boda
(Lucija Topić, Emma Matijaca, Lucija Jadrić i Anja Kekez)

 

OSNOVNA ŠKOLA PROF. FILIP LUKAS- VI., VII. I VIII. RAZREDI
Sveukupni pobjednici su:

8.d razred – ekipa “DUH SVETI” S 100 BODOVA
(Dora Meštrović, Ira Ljubičić, Sara Rupić, Domagoj Bogić i Anamarija Botić)

8.c razred – ekipa “Sv. LEOPOLD MANDIĆ” S 100 BODOVA
(Karla Jurić, Ana Grbeša, Mia Mihovilović i Anamarija Milić)

6.d razred – ekipa “SVETI FELICIJO” S 80 BODOVA
(Fabijan Jozić, Ante Botić, Petar Plejić, Luka Grbeša i Antonio Jurić- Pešić)

OSNOVNA ŠKOLA PROF. FILIP LUKAS
Sveukupni pobjednici koji predstavljaju školu na izletu u Split, u subotu 24.1. su:

5. d razred- ekipa “KRIŽ” s 89 bodova
(Ela Vranjić, Elizabet Buzov, Jelena Brešković, Lucija Vilić i Paola Tešija)

 

OSNOVNA ŠKOLA KNEZ MISLAV
Sveukupni pobjednici koji predstavljaju školu na izletu, u subotu 24.1. su:

3. b razred- ekipa “BISKUP ANTUN BAUER” S 91 BODOM
(Frane Jurić, Matea Bulić, Mihaela Alfirević i Fabijana Alfirević)

 

SVE NAVEDENE EKIPE NAGRAĐUJU SE ODLASKOM U SPLIT U SUBOTU 24.1.

 

AKCIJA SAKUPLJANJA STAROG PAPIRA
U akciji koja je trajala svega 6 sati (od 14 do 20 sati), u srijedu 21.1. u Katoličkom domu u Kaštel Novom sakupilo se više od 7 i po tona papira (vagano 7.816 kg).
Pobjednici su: 5.d razred u sastavu: Petar Karanušić, Ante Botić, Josip Milić Bučević i Toni Begonja sa sakupljenih 486 kg.

Facebook Komentari

comments

admin

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

<

8 + = 12